سبک زندگیمد و فشن

ست با نیم بوت مردانه و معرفی بهترین استایل ها


زمستان است و برف و سرما و استایل‌های زیبای آن که لذت بردن از این فصل را دوچندان می‌کند. اصلاً با آمدن فصل زمستان فروشگاه‌ها رنگ‌ولعاب دیگری به خود می‌گیرند. مغازه‌ها سرشار از لباس‌های زمستانی زیبا می‌شوند که بی‌صبرانه در انتظار مشتریان خوش‌پوش خود هستند. نیم بوت‌های مردانه نیز در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف در ویترین کفش‌فروش‌ها با نظم‌وترتیب نشسته‌اند که برای ستی شیک انتخاب شوند، ولی وای به حال روزی که با انتخاب نادرست آیتم‌های مختلف این همه زیبایی زیر سوال رود.

گزینه‌های بسیاری پیش روی شما وجود دارد که می‌توانید به‌عنوان ست با نیم بوت مردانه انتخاب نمایید. بنابراین توصیه می‌کنیم که این محتوا را تا پایان مطالعه نمایید که با این گزینه‌های متعدد آشنا شوید. فرقی نمی‌کند که چند سال دارید یا استایل موردعلاقه‌تان چیست، درهرصورت این محتوا از مجله نوت روز برای شما است.

بهترین لباسی که با نیم بوت کار می‌توانید بپوشید

نیم بوت Work یا همان کار در گذشته تنها در محیط‌های کاری استفاده می‌شد، ولی در گذر زمان، با نوآوری و خلاقیت طراحان این نیم‌بوت‌ها به یکی از آیتم‌های جذاب استایل‌های مردانه تبدیل شده است. ست شلوار جین با نیم بوت مردانه کار از جمله استایل‌های شیکی به شمار می‌آید که می‌توانید امتحان کنید. به طور معمول نیم‌بوت‌های کار در رنگ قهوه‌ای تولید می‌شوند. در واقع رنگ قهوه‌ای این نیم بوت بسیار محبوب است که در کنار رنگ آبی ست فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند.

شلوار مام استایل با نیم بوت مردانه کار ستی شیک است که برای آقایان مناسب خواهد بود.

بهترین ست نیم بوت چرم مردانه مشکی

بوت مشکی از جمله محصولاتی است که به‌راحتی با رنگ‌های مختلف ست می‌شود. به همین خاطر اگر به دنبال محصولی هستید که با آن بتوانید استایل‌های مختلفی داشته باشید، نیم بوت مشکی گزینه مناسبی برای شما است. باور کنید هیچ ستی به‌اندازه شلوار جین با بوت مشکی جذاب نخواهد بود. فرقی نمی‌کند که مدل شلوار شما چیست، درهرصورت جین با نیم بوت مشکی ست شیکی خواهد بود.

در خصوص رنگ شلوار نیز گزینه‌های متعددی پیش روی شما قرار دارد. طوسی، مشکی، یخی، سورمه‌ای یا حتی سفید در کنار مشکی بسیار زیبا هستند. البته اگر ترکیب رنگ‌های خنثی را دوست دارید، مشکی در کنار جین طوسی یا همان مشکی گزینه بهتری خواهد بود. برای مناسبت‌های غیررسمی می‌توانید تیشرت را به این ست جذاب اضافه کنید. البته برای جلوگیری از سرماخوردن روی تیشرت جذابتان کت بابمبر بپوشید.

یکی دیگر از استایل‌هایی که با بوت مشکی می‌توانید بسازید شامل شلوار جین اسلیم فیت، پیراهن دکمه‌دار و کت پشمی است. این ست ماهیت کژوال دارد که برای محیط‌های غیررسمی بسیار مناسب است. به‌جرئت می‌توان گفت که بیشتر مدل‌های نیم‌بوت‌ها در رنگ مشکی نیز تولید می‌شوند. از جمله این مدل‌ها به شرح زیر هستند:

 • چوکا
 • چلسی
 • کمبات

جذاب‌ترین ست با نیم بوت مردانه قهوه‌ای

قهوه‌ای دومین رنگی است که در بین بوت‌ها طرف‌داران بسیار زیادی دارد. برخی از مدل‌های بوت‌ها تنها در رنگ قهوه‌ای جذاب و شیک هستند. به‌عنوان‌مثال بوت تیمبرلند قهوه‌ای بسیار محبوب‌تر از سایر رنگ‌های آن است.

اگر به دنبال ست نیم بوت چرم مردانه با رنگ قهوه‌ای هستید، حتماً شلوار جین را به آیتم‌های موردنظرتان اضافه کنید. اگر اندام ماهیچه‌ای دارید و به دنبال استایل غیررسمی هستید، شلوار راحتی جین را با پیراهن فلانل بپوشید. در قدم آخر بوت قهوه‌ای نبوک را به این استایل جذاب اضافه کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

برای محیط‌های رسمی‌تر نیز بوت چرم قهوه‌ای را با شلوار جین اسکینی و تیشرت‌های ترند بپوشید. در هوای سرد نیز این استایل جذاب را از دست ندهید و کت بامبر را به آن اضافه نمایید. درصورتی‌که از آن دسته افرادی به شمار می‌آیید که به استایل‌های رپری علاقه‌مند هستند، بوت قهوه‌ای روشن را با شلوار جین ست کنید. اگر به دنبال ترکیب برنده‌ای هستید، به آن سویشرت اورسایز را اضافه کنید و با استفاده از ساعت استیل اسپرت قدم آخر برای رسیدن به موفقیت را بردارید.

در ست با نیم بوت مردانه قهوه‌ ای باید به متناسب بودن رنگ‌ ها دقت کنید.

بهترین استایل با نیم بوت مردانه چرم چوکا

بوت‌های چوکا از جمله پرکاربردترین محصولات بازار به شمار می‌آیند که محبوبیت بسیار زیادی دارند. اگر می‌خواهید استایلی شیک و متفاوت داشته باشید، خرید این بوت را به شما توصیه می‌کنیم. اگر ترجیح می‌دهید نیم‌بوتتان علاوه بر زیبایی کیفیت فوق‌العاده‌ای داشته باشد، چرم‌های فول گرین را انتخاب کنید.

از هر چه بگذریم سخن در خصوص بهترین ست با نیم بوت مردانه چوکا خوش‌تر است. اگر از جمله افرادی هستید که به استایل‌های اسمارت کژوال علاقه دارند، این بوت زیبا را با شلوار جین تیره‌ای ست کنید که پایین آن تا شده است. شلوار جین راسته نیز گزینه مناسبی برای این بوت محسوب می‌شود.

اما برای این که تمامی چشم‌ها را به خود جلب کنید، این نیم‌بوت را به همراه یقه‌اسکی و شلوار جین اسکینی بپوشید. بوت چرم قهوه‌ای چوکا برای استایل کلاسیک نیز گزینه‌ای مناسب است. این بوت را با شلوار جین و پیراهن دکمه‌دار بپوشید. البته بهتر است رنگ شلوارتان تیره باشد و کت بلیزری نیز به همراه این ست کلاسیک بپوشید. شال کشمیر و اورکت پشم آیتم‌های جذابی هستند که استایلتان را بسیار زیباتر خواهند کرد.

نیم بوت اسپرت مردانه چوکای جیر

هر مردی باید حداقل یک جفت بوت جیر چوکا را در جاکفشی خود داشته باشد. این کفش مدرن زیبنده هر مرد خوش‌پوش ایرانی است. شلوار جین برای استایل غیررسمی با کفش چوکا نیز کارساز خواهد بود. اگر تنها توان خریدیک جفت نیم بوت را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که در رنگ آن دقت نمایید. در واقع رنگی را انتخاب کنید که به‌راحتی با رنگ‌های دیگر ست شود. طوسی، قهوه‌ای، سرمه‌ای و مشکی از جمله این رنگ‌ها به شمار می‌آیند.

این بوت به همراه پیراهن، کت اسپرت، سویشرت و شلوار جین با رنگ تیره بسیار زیبا خواهد بود. اگر بوت‌هایی به رنگ قهوه‌ای خریده‌اید، آن را با شلوار جین اسکینی آبی تیره یا روشن و تیشرت ست کنید که همچون ستاره‌ای در هر جمعی بدرخشید. پیداکردن ست با نیم بوت مردانه چوکا بسیار راحت است و تنها به کمی دقت نیاز دارد.

نیم بوت جیر مردانه چوکا به راحتی با رنگ‌ ها و شلوار های مختلفی ست می‌ شود.

بهترین ست لباس با نیم بوت مردانه Cap Toe

بیشتر مردم بوت‌های Cap Toe را با دوخت اضافی می‌شناسند که در انگشت شست آن وجود دارد. دوخت و طراحی این بوت در سبک نیمه‌رسمی و کژوال است. یکی از بهترین ست‌هایی که به همراه این بوت می‌توانید تجربه کنید از ترکیب آیتم‌های زیر حاصل می‌شود:

 • سویشرت
 • تیشرت‌های نخ پنبه
 • پیراهن‌های دکمه‌دار

اگر نیم‌بوتتان به رنگ قهوه‌ای عسلی است، آن را با شلوار جین و تیشرت بپوشید. درصورتی‌که به استایل کژوال علاقه‌مند هستید، به‌جای تیشرت پیراهن دکمه‌داری را انتخاب کنید که رنگ تیره‌ای دارد. کت نیز از جمله گزینه‌هایی به شمار می‌آید که در دسته بهترین ست لباس با نیم بوت مردانه Cap Toe قرار می‌گیرد.

ست شلوار با نیم بوت مردانه چلسی

بوت‌های چلسی هیچ بندی ندارند و بسیار باریک و براق هستند. این کفش‌ها انتخابی فوق‌العاده برای افرادی است که به مدل‌های ساده و راحت علاقه دارند. باتوجه‌به طراحی جذاب نیم بوت چلسی آن را می‌توانید در موقعیت‌های مختلف رسمی و غیررسمی بپوشید. این بوت از جنس چرم طبیعی و مصنوعی تولید می‌شود که به طبع چرم طبیعی زیبایی، کیفیت و دوام بالاتری نسبت به چرم مصنوعی دارد.

اگر به دنبال ست با نیم بوت مردانه چلسی هستید، می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را باتوجه‌به سلیقه و نوع استایلی انتخاب کنید که می‌پسندید:

 • نیم بوت به رنگ طوسی یا قهوه‌ای روشن + شلوار جین اسکینی زاپ‌دار + تیشرت اسلیم فیت + کت بلند
 • نیم بوت + پیراهن دکمه دار + شلوار جین
 • نیم بوت پاشنه دار + شلوار جین اسکینی به رنگ مشکی

ست با نیم بوت مردانه کمبات

برای این که با شلوار جین استایلی نمادین از قدرت داشته باشید، کمبات را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این بوت ماهیت کژوال دارد که گزینه‌ای عالی با شلوار جین است. این استایل به همراه پیراهن دکمه‌دار یا فلانل ترکیب برنده‌ای خواهد بود که امتحان‌کردنش را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

ست کردن این نیم بوت با شلوار جین اسلیم فیت گزینه‌ای عالی خواهد بود، البته اگر پایین شلوار را کمی تا کنید استایل شما توازن بیشتری خواهد داشت. شلوار جین در کنار تیشرت ساده سفید و بوت کمبات مشکی نیز استایل غیررسمی شیک است. پیشنهاد می‌دهیم که رنگ‌های تیره این نیم بوت را تنها با شلوار چرم یا جین بپوشید.

بهترین ست با نیم بوت مردانه زمانی محقق می‌شود که تمامی آیتم‌ ها ماهیتی یکسان داشته باشند.

بهترین ست با کفش نیم بوت مردانه رسمی

به بوت‌هایی رسمی می‌گویند که تا روی مچ پا را پوشش می‌دهند و از طرح‌های رسمی تهیه شده‌اند. طراحی فوق‌العاده این نیم‌بوت‌ها آن را به گزینه‌ای عالی برای مهمانی‌ها تبدیل کرده است. این بوت‌ها غالباً در رنگ‌های خنثی، مشکی و قهوه‌ای وجود دارند. این کفش را بیشتر در جنس چرم خواهید یافت. البته نمونه‌های مخمل و جیر آن نیز در بازار وجود دارد.

بوت‌های رسمی در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند که از جمله آن‌ها به شرح زیر هستند:

 • وینگ تیپ
 • بروژ
 • آکسفورد

اگر به دنبال ست با نیم بوت مردانه رسمی برای محیط‌های نیمه‌رسمی هستید، شلوارهای جین اسلیم فیت گزینه مناسبی برای شما خواهند بود. به این نکته دقت داشته باشید که این نیم‌بوت‌ها در کنار شلوارهای جین گشاد اصلاً گزینه خوبی نیستند.

برای داشتن استایل مردانه با کفش نیم بوت، شلوار جین با رنگ تیره را به همراه پیراهن آکسفورد دکمه‌دار بپوشید. البته این ست با نیم بوت رسمی کامل و زیبا می‌شود.

ست شلوار با نیم بوت مردانه تیمبرلند

بوت‌های تیمبرلند شاید ظاهر ساده و زمختی داشته باشند، ولی بسیار محبوب و مقاوم هستند. این نیم‌بوت‌ها ماهیت نیمه‌رسمی دارند که در کنار شلوار جین ترکیبی بسیار زیبا را می‌سازند. برند تیمبرلند از جمله مار‌ک‌های قدیمی است که نیم‌بوت‌های جذاب بادوامی را تولید می‌کند. این نیم‌بوت‌ها انتخابی ایده‌آل برای آقایان محسوب می‌شوند. البته به این نکته دقت داشته باشید که این محصول بیشتر در رنگ‌های قهوه‌ای روشن یا قهوه‌ای تولید می‌شود.

از دیگر ست‌های جذاب و به روزی که با این نیم‌بوت می‌توانید داشته باشید شامل سویشرت، پیراهن دکمه‌دار، کت ست و شلوار جین تیره می‌شود. استایل خیابانی با این نیم بوت نیز طرف‌دارن بسیار زیادی دارد. شلوارهای جین راحتی در کنار تیشرت‌های یقه پهن با کلاه بیسبال از جمله این استایل‌ها است. این ست با نیم بوت مردانه تیمبرلند برای نوجوانان و جوانان گزینه‌ای فوق‌العاده خواهد بود.

ست شلوار با نیم بوت مشکی و سبز مردانه از آن دسته استایل‌ هایی است که تنوع بسیار بالایی دارد.

بهترین ست با نیم بوت مردانه لاکچری ماک تو

در قسمت بالایی بوت‌های ماک تو خط دوختی دیده می‌شود که مشخصه اصلی آن نیز به شمار می‌آید. هدف از دوخت و طراحی این نیم‌بوت‌ها استفاده از آن برای روزمره است. در واقع نیم‌بوت‌های ماک تو بسیار راحت هستند. دوخت هلالی‌شکلی قسمت بالایی این نیم بوت جهت حفاظت از انگشت‌های پا در نظر گرفته شده است.

ظاهر کاربردی این محصول امکان ست کردن آن را با هر رنگ و مدل شلوار جینی به وجود آورده است. پیراهن زیتونی یا سرمه‌ای به همراه کت سبک‌وزن و شلوار جین طوسی از جمله بهترین ست با نیم بوت مردانه ماک تو محسوب می‌شود.

بهترین استایل با بوت مردانه اسپرت کوهنوردی

قبل از این که در خصوص ست با نیم بوت مردانه کوهنوردی نکاتی را مطرح کنیم، از شما می‌خواهیم که تنها مدل‌های سبک‌وزن این محصول را تهیه کنید. چرا که این نیم بوت نسبت به مدل‌های دیگر وزن بیشتری دارند. این محصول برای استایل‌های اسپرت و ورزشی بسیار مناسب است. شلوار کارگو یا شش جیب را به همراه این نیم بوت جذاب بپوشید. هودی و سویشرت به همراه کلاه نیز این استایل را بسیار زیباتر خواهند کرد. لطفاً فکر ست شلوار پارچه ای با نیم بوت مردانه کوهنوردی را از سرتان بیرون کنید. چرا که اصلاً خروجی مناسبی نخواهند داشت. شاید بتوان گفت که تنها نیم‌بوت‌های رسمی با شلوارهای پارچه‌ای ست می‌شوند.

ست با نیم بوت مردانه کوهنوردی به المان های مختلفی بستگی دارد.

کلام آخر

در نگاه اول پیداکردن ست با نیم بوت مردانه شاید ساده به نظر برسد، ولی با درنظرگرفتن مدل‌های متعدد شلوار، لباس، پالتو، کاپشن و البته نیم بوت می‌توان به‌سختی و چالش‌‌برانگیز بودن آن پی برد. هر یک از لباس‌ها و نیم‌بوت‌ها ماهیتی خاص دارند که برای مناسبت و موقعیتی در نظر گرفته شده‌اند. به همین خاطر مهم‌ترین نکته در حین ست کردن دقت به ماهیت هر یک از آن‌ها است.

در قدم بعدی باید تناسب رنگ را در نظر داشته باشید. در متن فوق سعی کردیم این راه را برای شما هموار کنیم. به همین خاطر بهترین ست‌ها برای مدل‌های مختلف نیم بوت را معرفی کردیم. تنها کافی است پس از مطالعه این متن نگاهی به کمد لباس‌هایتان بیندازید و آیتم‌ها را به راحتی باتوجه‌به نکات مطرح‌شده انتخاب کنید.

 

خرید از لباست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید