سبک زندگیمد و فشن

زیباترین ست با کفش پاشنه بلند را با ما بشناسید


درست است که هیچ کفشی به‌اندازه مدل‌های کتانی و اسپرت راحت نیست، ولی هیچ استایلی هم به‌اندازه ست کفش پاشنه بلند جذاب نخواهد بود. کفش پاشنه بلند فقط برای ایفای نقش سیندرلا و دلبر گزینه‌ای خوب نیست. اگر قوانین ست لباس با کفش پاشنه بلند را به‌درستی بدانید، می‌توانید در نقش مدیر، معلم، مجری، کارمند و… نیز از آن استفاده کنید. این کفش ظرافت شما را چندین برابر خواهد کرد و زیبایی خاصی به استایلتان می‌دهد.

علاوه‌برآن با کفش پاشنه بلند حس قدرت و اعتمادبه‌نفس را در خودتان تقویت می‌کنید. در این متن از مجله نوت روز قصد داریم به طور کامل به معرفی اصولی بپردازیم که در انتخاب آیتم‌های مناسب با کفش پاشنه بلند باید رعایت کنید.

ست با کفش پاشنه بلند؛ نکاتی که هر خانمی باید بداند

هر کدام از لباس‌ها هویت، شخصیت و ماهیت مخصوصی دارند. بنابراین در انتخاب لباس باید به ماهیت آن‌ها دقت کنید و در قدم بعدی کفش مناسب با آن را به پا نمایید. البته به این نکته نیز دقت داشته باشید که هر لباس و استایلی را باید متناسب با مکانی بپوشید که قصد شرکت در آن را دارید.

به‌عنوان‌مثال استایل اسپرت بهترین گزینه برای پیاده‌روی است. مطمئناً هیچ کسی برای پیاده‌روی استایل مجلسی با کفش پاشنه بلند را انتخاب نمی‌کند. به‌هرحال لباسی را برای کفش پاشنه بلند انتخاب نمایید که ماهیت رسمی تا نیمه‌رسمی دارد. از جمله بهترین گزینه‌هایی که می‌توانید با کفش بلند ست کنید و بپوشید به شرح زیر هستند.

استایل کفش پاشنه بلند با مانتو کتی

مانتو کتی از آن دسته گزینه‌هایی به شمار می‌آید که وجود آن در کمد لباس هر خانمی لازم و ضروری است. این مانتو را برای دفاع پایان‌نامه، عقد محضری، عروسی، مهمانی‌های رسمی، کنفرانس یا همایش و… بپوشید و شخصیت قدرتمند خود را به نمایش بگذارید. مانتو‌های کتی با وجود این که بسیار شیک و مجلسی هستند ظرافت اندام زنانه را به‌خوبی نشان می‌دهند. باور کنید که بهترین ست با کفش پاشنه بلند را تنها با مانتو کتی تجربه خواهید کرد. البته زمانی این استایل شیک می‌شود که شلوار مناسب با آن را بپوشید. در ادامه بهترین ست کفش پاشنه بلند و شلوار مناسب با مانتو کتی را نیز معرفی خواهیم کرد.

کفش پاشنه بلند را با چه مانتو و شلواری بپوشیم؟ گزینه‌های متعددی برای ست کردن وجود دارد که با توجه به سلیقه و نوع اندامتان می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

مانتو جلو بسته با کفش پاشنه بلند

مانتوهای پیرهنی بلند یا کوتاهی که قد آن بالاتر از زانو است را نیز با کفش پاشنه بلند بپوشید. عباها یا پیراهن‌های بلند را به همراه کتانی سفید نیز ست می‌شوند. به همین خاطر توصیه می‌کنیم که مانتوهای جلو بسته‌ای را با کفش پاشنه بلند بپوشید که ماهیت رسمی تا نیمه‌رسمی دارند.

مانتو ژاکارد بهترین ست لباس با کفش پاشنه بلند

مانتو ژاکارد بهترین ست با کفش پاشنه بلند را برای شما رقم می‌زند. مانتوهای ژاکارد را معمولاً با پارچه‌های نرم و ابریشمی تولید می‌کنند که طرح‌های خاصی دارند. طرح‌های برجسته و زیبای روی مانتو آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای مهمانی‌ها و مجالس تبدیل کرده است. انواع مدل کفش پاشنه بلند زنانه با این مانتو به‌راحتی ست شده و استایلی شیک را برایتان رقم می‌زند.

کت و شلوار زنانه با کفش پاشنه بلند

کت و شلوار ست نیز از جمله گزینه‌هایی است که با کفش پاشنه بلند مناسب است. شاید در گذشته کت و شلوارهای ست تنها با شلوار راسته تولید می‌شدند، ولی امروزه این ست را با شلوارهای مختلف می‌توانید تهیه کنید، اما آیا همه این شلوارها با کفش بلند ست خواهند شد؟ در ادامه به معرفی بهترین ست کفش پاشنه بلند با شلوار خواهیم پرداخت.

ست مانتو شلوار با کفش پاشنه بلند

مانتو شلوارهای اداری ست نیز به همراه کفش پاشنه بلند استایلی شیک را رقم می‌زنند که برای اندام‌های مختلف مناسب خواهند بود. فرقی نمی‌کند که در چه جایگاه و مقامی هستید، معلم، کارمند، مهندس، پزشک یا… درهرصورت پیشنهاد می‌دهیم که این ست زیبا و شیک را فراموش نکنید.

کفش پاشنه بلند با چه شلواری میاد؟

در انتخاب شلوار علاوه بر اندامتان باید به استایل و مراسمی توجه کنید که می‌خواهید بروید. در قدم آخر نوع کفشتان را متناسب با ماهیت استایل خود انتخاب کنید. اگر به دنبال بهترین ست با کفش پاشنه بلند هستید، شلوارهای مختلفی را می‌توانید انتخاب نمایید. در ادامه به طور کامل بهترین ست کفش پاشنه بلند با شلوار را معرفی خواهیم کرد.

کفش پاشنه بلند با مانتو بلند و کوتاه به راحتی ست می‌شود، ولی باید در انتخاب مدل آن دقت کنید که مناسب با ماهیت مانتو باشد.

ست کفش پاشنه بلند با شلوار بگ و راحتی

زیبایی شلوار گشادی مانند مدل بگ تنها در کنار کفش پاشنه بلند مشخص می‌شود. به طور معمول قد شلوارهای بگ 110 تا 120 سانتی‌متر است که باید به همراه کفش پاشنه بلند پوشیده شوند. مانتوهای کتی یا ست کت با شلوار بگی بهترین گزینه‌هایی هستند که می‌توانید برای مهمانی یا مراسم‌های مهم بپوشید.

به این نکته نیز دقت کنید که مدل مانتو با کفش پاشنه بلند مشکی مهم نیست، این رنگ مانتو است که در ست با کفش مشکی باید در نظر داشته باشید. به طور معمول تمامی رنگ‌ها با مشکی ست می‌شوند، ولی توصیه می‌کنیم که در انتخاب ست با کفش پاشنه بلند برای لباس‌های روشن به سراغ رنگ‌های متناسب آن‌ها بروید نه مشکی!

کفش پاشنه بلند با شلوار دمپا

شلوارهای دمپا یا بوت کات با کفش‌های پاشنه بلند ترکیب برنده‌ای هستند که زیبایی را در کنار ظرافت برایتان رقم می‌زنند. فرقی نمی‌کند که جنس شلوارتان چیست، فقط کافی است ریزش کافی داشته باشد که به‌خوبی روی کفش قرار بگیرد. کفش پاشنه بلند با شلوار لی و جین نیز گزینه‌ای فوق‌العاده خواهد بود، هر چند بسیاری تصور می‌کنند که این جنس شلوارها را تنها باید با کتانی و کفش اسپرت پوشید.

شلوار راسته با کفش پاشنه بلند

قدیمی‌ترین ست با کفش پاشنه بلند که هنوز مد است به شلوار راسته تعلق می‌گیرد. شلوار راسته را به همراه کفش پاشنه بلند، مانتو کتی می‌توانید بپوشید و در جمع‌های مختلف بدرخشید. این شلوار برای اندام‌های گلابی که پاهای تپل‌تری دارند نیز بسیار زیبا خواهد بود.

ست کفش پاشنه بلند با شلوار؛ پوشیدن این گزینه‌ها ممنوع!

با وجود این که بیشتر مدل‌های مختلف شلوار به‌راحتی با کفش پاشنه بلند ست می‌شوند، ولی برخی از آن‌ها گزینه مطلوبی نیستند؛ چراکه ماهیت کژوال، اسپرت یا غیررسمی دارند. از جمله شلوارهایی که پوشیدن آن‌ها با کفش پاشنه بلند ممنوع است به شرح زیر هستند.

در انتخاب ست با کفش پاشنه بلند به رنگ و مدل آن نیز دقت کنید.

شلوار کارگو با کفش پاشنه بلند

کارگو از جمله شلوارهای محبوب قشر جوان است که راحتی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. این شلوارها در رنگ‌های مختلفی وجود دارند که ماهیت اسپرت و کژوال دارند. شاید برخی از افراد شلوار کارگو را با کفش پاشنه بلند ست کنند، ولی پیشنهاد می‌دهیم که به‌هیچ‌وجه از این استایل استفاده نکنید. شلوار کارگو به همراه کتانی، نیم‌بوت‌های اسپرت و کفش‌های ورزشی نتیجه بهتری خواهند داشت.

کفش پاشنه بلند با شلوار مام فیت و مام استایل

امروزه بسیاری از برندهای به نام شلوار مام فیت و مام استایل را نیز با کفش پاشنه بلند ست می‌کنند، ولی طراحان این ترکیب رو نقد کرده و پوشیدن آن را توصیه نمی‌کنند. پیشنهاد می‌دهیم که به همراه این مدل کفش‌کتانی یا اسپرت بپوشید.

ست کفش پاشنه بلند و کیف

آخرین قدمی که در ست با کفش پاشنه بلند باید رعایت کنید، انتخاب کیف است. کیف‌ها در انواع مختلفی برای ست‌ها و استایل‌های متفاوت وجود دارند. در قدم اول توصیه می‌کنیم که به‌هیچ‌وجه ست کفش پاشنه بلند و کیف پارچه‌ای دوشی را انتخاب نکرده و سراغ کوله‌پشتی‌ها نروید. در انتخاب مابقی کیف‌ها دستتان باز است، متناسب با نوع مانتویی که پوشیدید می‌توانید انواع مختلف کیف‌ها را انتخاب کنید. البته بهتر است رنگ آن را با رنگ کفشتان ست کنید.

استایل شیک دخترانه با کفش پاشنه بلند

برخی از مردم تصور می‌کنند که کفش پاشنه بلند فقط برای خانم‌ها مناسب است، ولی ست‌های بسیاری با کفش پاشنه بلند وجود دارند که دخترهای جوان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. از جمله مدل کفش پاشنه بلند دخترانه شیکی که می‌توانید در استایل خود به کار ببرید شامل موارد زیر می‌شود:

  • کفش پلتفرم
  • کفش پاشنه کوبایی
  • کفش‌های فانتزی
  • کفش‌های لژدار یکسره
  • کفش‌های برش‌دار
  • کفش جلوباز
  • بوت‌های پاشنه‌دار

پیراهن‌های بلند یا پیراهن‌های چین‌دار کوتاه به همراه جوراب‌شلواری یا شلوارهای اسکینی ست‌های هستند که دختران می‌توانند بپوشند. این استایل‌ها را با کفش‌های پاشنه‌دار فانتزی کامل کنید. پیراهن و شلوارهای ست دخترانه را نیز در کنار ست با کفش پاشنه بلند بپوشید.

ست با کفش پاشنه بلند صورتی یکی از استایل های مورد پسند بانوان است.

کلام آخر

پیداکردن ست با کفش پاشنه بلند یکی از چالش‌هایی است که بیشتر خانم‌ها با آن مواجه می‌شوند؛ یافتن ستی که علاوه بر زیبایی ظریف بوده و حس منحصر‌به‌فردی داشته باشد. در این محتوا سعی کردیم به معرفی ست‌های متنوعی بپردازیم. باتوجه‌به سلیقه و فرم اندامتان می‌توانید هر یک از این ست‌های زیبا را انتخاب کنید و همانند نگین انگشتری در مهمانی، محل کار و… بدرخشید. اگر شما هم به مطالبی در حوزه مد و فشن علاقه‌مند هستید، با ما در مجله نوت روز همراه باشید.

خرید از لباست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید